Zaznacz stronę

Wykonastwo i montaż konstrukcji stalowych

O NAS

O nas

Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe „TASKOMONT-3” Spółka z o.o.

Firma specjalizuje się w wykonywaniu konstrukcji stalowych obiektów budowlanych i inżynierskich oraz ich montażu w kraju i zagranicą. Przez ponad 40 lat działalności nabraliśmy dużego doświadczenia budowlanego poprzez wykonywanie konstrukcji stalowych różnych obiektów, od niewielkich budynków, średniej wielkości hal produkcyjnych, magazynowych itp., dużych obiektów takich jak supermarkety, galerie handlowe, hale widowiskowe i sportowe itp. do obiektów inżynierskich takich jak turbogenerator, zbiorniki, linii technologicznych i estakad.

Przedsiębiorstwo dysponuje odpowiednio wyposażoną wytwórnią, śrutownią i malarnią konstrukcji stalowych. Wytwórnia jest dobrze wyposażona, posiada m.in. nowoczesne wypalrki plazmowe i gazowe CNC, w tym jedną plazmę wąskostrumieniową, która pozwala wypalać blachę o grubości do 62 mm. Malarnia oprócz zabezpieczenia antykorozyjnego wykonuje również zabezpieczenia przeciwpożarowe konstrukcji stalowych farbami pęczniejącymi, na te systemy Firma posiada odpowiednie licencje. Baza sprzętu dysponuje m.in. dźwigiem Coles 25t.

Firma posiada uprawnienia Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, Istytutu Spawalnictwa w Halle oraz certyfikat jakości na prace spawalnicze – na zgodność z normą DIN EN ISO 3834-2.

Serdecznie zapraszamy do współpracy służąc całym Naszym zdobytym doświadzeniem, fachowością kadry technicznej, jakością, terminowością i gotowością do wykonania niemal każdej konstrukcji stalowej.

Zapraszamy do działu REALIZACJE do zapoznania się z naszymi najnowszymi realizacjami.

O Firmie

Przedsiębiorstwo „TASKOMONT-3” jest prywatną firmą z siedzibą w Grudziądzu. Prowadzi działalność od 1968 r., początkowo jako oddział przedsiębiorstwa z Poznania a od 1992 r. samodzielnie jako spółka z o.o.

Załoga liczy około 100 osób – w większości fachowców z dobrymi kwalifikacjami i z dużym doświadczeniem budowlanym – w tym 30 spawaczy z uprawnieniami i 8 osób nadzoru technicznego. „TASKOMONT-3” posiada własną dobrze wyposażoną wytwórnię konstrukcji stalowych o zdolności produkcyjnej 300 ton miesięcznie. Wykonujemy również zabezpieczenia antykorozyjne poprzez śrutowanie elementów stalowychi ich malowanie w systemie „air coat”.

Firma posiada uprawnienia Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach na wytwórnię konstrukcji w pierwszej klasie odpowiedzialności oraz uprawnienia Instytutu Spawalnictwa w Halle na rynek niemiecki. Posiadamy również certyfikat jakości na prace spawalnicze – na zgodność z normą DIN EN ISO 3834-2. Brygady montażowe mają przewoźne warsztaty kontenerowe oraz dysponują niezbędnym sprzętem, w tym angielskim dźwigiem Coles.

Realizujemy zadania inwestycyjne i remontowe na terenie Polski, Szwecji i Niemiec. Dewizą naszej firmy jest rzetelność i terminowość. Największą satysfakcję sprawiają nam zadania trudne i nie wykonywane masowo. Oferowana przez nas jakość oraz konkurencyjne ceny są jednym z argumentów do nawiązania współpracy.

Serdecznie zapraszamy

Zakres działalności

Zakres działalności.

1. Wykonastwo i montaż konstrukcji stalowych.

a) kubaturowych:

– hale przemysłowe,
-markety, supermarkety,
-sale sportowe i kinowe,
-pływalnie.

b) przemysłowych:

– zbiorniki, cylkony, kominy,
– pomosty i rampy załadowcze,
– przenośniki,
– wieże kratowe,
– galerie transportowe,
– kładki, estakady.

c) specjalnych:

– nośniki reklamowe,
– wieże kościelne,
– pomosty przystani jachtowych.

2. Remonty i modernizacje.

– piece do wytopu żeliwa,
– wytwórnie pasz,
– podtorza suwnic.

KONTAKT

Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe
„TASKOMONT-3” Spółka z o.o.

Adres siedziby:
ul. Olchowa 4
86-300 Grudziądz

tel. +48 56 462 69 61
tel. +48 56 46 44 200 (sekretariat)
fax +48 56 462 50 91
e-mail: biuro@taskomont3.pl
www.taskomont3.pl

NIP: 876-010-31-12
REGON: 870004903
KSR: 0000006100
VII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
Sądu Rejonowego w Toruniu

Kapitał zakładowy spółki: 75.000 zł