KONSTRUKCJE STALOWE

Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe „TASKOMONT-3” Spółka z o.o.

Firma specjalizuje się w wykonywaniu konstrukcji stalowych obiektów budowlanych i inżynierskich oraz ich montażu w kraju i zagranicą. Przez prawie 50 lat działalności nabraliśmy dużego doświadczenia budowlanego poprzez wykonywanie konstrukcji stalowych różnych obiektów, od niewielkich budynków, średniej wielkości hal produkcyjnych, magazynowych itp., dużych obiektów takich jak: galerie handlowe, hale widowiskowe i sportowe, do obiektów inżynierskich takich jak turbogeneratory, zbiorniki paszowe, linie technologiczne i estakady.

Przedsiębiorstwo dysponuje odpowiednio wyposażoną wytwórnią, śrutownią i ogrzewaną malarnią konstrukcji stalowych. Wytwórnia jest dobrze wyposażona w nowoczesne wąskostrumieniowe wypalarki plazmowe i gazowe CNC.  Malarnia oprócz zabezpieczeń antykorozyjnych wykonuje również zabezpieczenia przeciwpożarowe konstrukcji stalowych farbami pęczniejącymi – na te systemy firma posiada odpowiednie licencje. Moc przerobowa wytwórni to 250 ton/miesiąc.

Firma posiada wszystkie uprawnienia niezbędne do produkcji konstrukcji stalowych na rynek europejski w klasach  EXC2 i EXC3 wraz z zabezpieczeniami antykorozyjnymi. Potwierdza to certyfikacja DVS ZERT w Dusseldorfie..

Serdecznie zapraszamy do współpracy służąc całym naszym zdobytym doświadczeniem, fachowością kadry technicznej, jakością, terminowością i gotowością do wykonania niemal każdej konstrukcji stalowej.

Zapraszamy do działu REALIZACJE celem zapoznania się z naszymi najnowszymi zadaniami.

ZARZĄD FIRMY

W chwili obecnej Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont-3 sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej, której dominującą spółką jest Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o. Członkiem Grupy jest też Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przembud sp. z o.o.

Siedziba całej Grupy znajduje się w Grudziądzu.