O FIRMIE

svg-element

KILKA SŁÓW
O FIRMIE

TASKOMONT-3 jest prywatną firmą z siedzibą w Grudziądzu. Prowadzi działalność od 1968 r., początkowo jako oddział przedsiębiorstwa z Poznania a od 1992 r. samodzielnie jako spółka z o.o.

Załoga liczy około 100 osób – w większości fachowców z dobrymi kwalifikacjami i z dużym doświadczeniem budowlanym – w tym 20 spawaczy z uprawnieniami i 8 osób nadzoru technicznego. TASKOMONT-3 posiada własną, dobrze wyposażoną wytwórnię konstrukcji stalowych o zdolności produkcyjnej 250 ton miesięcznie. Wykonujemy również zabezpieczenia antykorozyjne poprzez śrutowanie elementów stalowych i ich malowanie w systemie „air coat”.

Firma posiada uprawnienia do wytwarzania konstrukcji stalowych zgodnie z normami: EN 3834-2 i EN 1090-2, potwierdzone certyfikacją przez DVS ZERT w Dusseldorfie. Brygady montażowe mają przewoźne warsztaty kontenerowe oraz dysponują niezbędnym sprzętem.

Realizujemy zadania inwestycyjne i remontowe na terenie Polski, Szwecji i Niemiec. Dewizą naszej firmy jest rzetelność i terminowość. Największą satysfakcję sprawiają nam zadania trudne i nie wykonywane masowo. Oferowana przez nas jakość oraz konkurencyjne ceny są jednym z argumentów do nawiązania współpracy.

Serdecznie zapraszamy

Przedsiębiorstwo „TASKOMONT-3”

Zdjecie firmy Taskomont-3

NASZE
CERTYFIKATY

ZARZĄD
FIRMY

W chwili obecnej Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Taskomont-3 sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej, której dominującą spółką jest Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o. Członkiem Grupy jest też Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przembud sp. z o.o. w likwidacji.

Siedziba całej Grupy znajduje się w Grudziądzu.

Logo firmy Taskomont-3
Logo firmy Solgrud
Logo firmy Przembud